Xian - Electrical Systems inc.

Misyonumuz, değerlerimiz ...

Xian, enerji sektöründe, modern ihtiyaçlara daha uygun yeni teknolojiler üretme ve geliştirme görevini üstleniyor. Orta vadeli ve uzun vadeli stratejileriyle Xian, benzeri görülmemiş icat etme ve pazarlama kapasitesinde büyüyor. Yenilikçi ürünleri ve sistemleri, günlük yaşama önemli bir rahatlık katacaktır. Xian hepimize dokunmak içindir! Nihayetinde Xian, ufkunu enerji sektörünün ötesine genişletecek.

Vizyonunun merkezinde yer alan şirket, mükemmel performans ve kalitede elektromekanik cihazlar yaratmak, üretmek, geliştirmek ve pazarlamak istiyor. Bunlar, müşterilerimize yatırımlarında kayda değer kazançlar sağlayacak, çalışanlarımıza ve iş ortaklarımıza katkılarıyla orantılı bir refah garanti edecek. Xian, müşterilerinin ekonomik gelişiminde katalitik bir rol oynayarak, çok uluslu genişlemeyi deneyimlemeye mahkumdur. Bu, hissedarlarına düzenli olarak yatırımlarından artan getiri sunmasını sağlayacaktır.

Xian, özellikle çevresel zorluklar, çalışanlarının ve ortaklarının refahı ve toplumdaki rolü konusunda endişelidir. Tüm topluluk, Xian'ın varlığından ekonomik (ve aynı zamanda etik) etkisinin yanı sıra ürettiği vergiler aracılığıyla yararlanacaktır. Xian'ın genel merkezi Kanada'dadır

Xian ayrıca geleneksel nükleer silahlardan kaçınmak için gelişmiş askeri teçhizat üretmekle ilgileniyor.

Son olarak, Xian ayrıca elektronlar, nötronlar veya protonlardan oluşmayan atom hacminin% 99,999999999'unda bağış toplama faaliyetlerine katılır.